Pogledaj jedan post
Old 21.01.2009., 21:34   #4646
Smile

Quote:
cromaidenfreak kaže: Pogledaj post
Evo jedan prijedlog iz našeg iskustva. Moj dundo je za života primio 9 ciklusa kemoterapija. Prvo monoterapije, a zatim kombinirane.
Svo to vrijeme je pio kapsule Immunomax AHCC i Nativni propolis.
Krvna slika nikad nije bila van normale, u nijednom dijelu, pa tako i kod leukocita. Neka i drugi napišu ako imaju sličnih iskustava, pa možete probati.
Immunomax košta 180kn kutija, ali za teške bolesnike ona je dostatna za 1 dan. aime od 20 kapsula, dnevno se podijeljeno u 3 doze pije po 6 kapsula, dakle 18 komada. Nativni propolis bar 2x2 dnevno.
Gljive shiitake i maitake u kapsulama Immunomax AHCC dokazano smanjuju ili usporavaju rast metastaza, na način da potiču proizvodnju T stanica i leukocita.
Nativni propolis je snažan antioksidans i vrlo dobar imunostimulans.
Eto, razmislite.
Pozdrav i sretno, piši kako se situacija razvija
Moj je suprug primio 07/08. g. 5 ciklusa kemoterapije (Cisplatin+Vepezid) a prije petnaestak dana drugi ciklus Taxola. Krvna slika mu je također cijelo vrijeme jako dobra - baš sam večeras pregledavala stare nalaze (spremamo se za kontrolu idući tjedan) - L, Tr, E kao i faktori imuniteta su mu stalno bili uredni i u granicama. On nije pio Immunomax (bio nam je preskup jer smo kupovali Tarcevu) ali ni jedan dan nije bio bez Nonija (po 1 dcl dnevno minimalno) i Beta Glucana 1,3 D (po dvije dnevno). Izgleda da je i to "upalilo". Provodio je dosta vremena na zraku, šetao, a i trudili smo se da što više jede voća i povrća.
Naravno, jeo je i slanine i luka jer je to hrana koju i inače voli. Ništa od onoga što je volio prije dijagnoze nismo mu uskratili, tako da cijelo vrijeme ima i istu kilažu. Mislim da je ipak puno toga individualno.
Puno pozdrava svima!
Barreth is offline