Pogledaj jedan post
Old 16.08.2013., 15:30   #7215
Uopće se ne radi o naj naj markama nego Končar već 20-ak godina nema prozvodnje...

Quote:
IMP 4167 kaže: Pogledaj post
Samo bi štel reći da se ne vrijeđaju perilice; Končar ARDO. Imam ju 10 godina,pranje 2-3 puta tjedno, samo jedan kvar izazvan raspadom elektro sustava, pritom je riknul startni kondenzator. Trošek novoga 30 Kn, jasno ugradil sem ga sam. INDESIT, ni mi pri ruki pak ne znam točnu oznaku. Stara 6 let, pretprošle zime od smrzavice riknul-puknul ulazni troputni ventil. Novi oko 150 Kn , moja ugradnja. Prema tome snobovci najte se grebat samo za naj-naj marke , tere prišivaju i otpale gumbe a potom još speglaju veš.
A prodaju samo rebrandirane perilice i onda ih uvoze s različitih strana svijeta, npr. iz Koreje, Turske, Italije i dr.

Ukratko, koriste tzv. marku nostalgije exSFRJ prostora, a da iza toga ne stoji doista njihova proizvodnja i možete vi naići na dobru, cjenovno povoljnu perilicu marke Končar, ali možete isto tako se nasukati u tom nastojanju da se oslonite na marku koja je samo to, znači etiketa i ništa više.
Tako da davati nekome preporuku da kupuje Končar znači veliku nesigurnost što je doista dobio u tom momentu za svoj novac jer je kupio kineski, turski ili talijanski slaganac.

Treba biti fair pa reći da naj naj marke barem iza sebe imaju konkretnu proizvodnju, razvojni odjel - ne samo after sales uslugu u vidu servisa kao Končar, koji je svede na "izabrao Đelo Hadži... "
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=omtg122Ym0Q&t=1039s
Engleska rivijera ili zašto oni ne luduju kod kuće

Zadnje uređivanje mali grizzly : 16.08.2013. at 15:35.
mali grizzly is offline