Pogledaj jedan post
Old 26.10.2016., 14:50   #15
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
ahaaaa, znaci to su dva tjedna rasporeda koja se izmjenjuju?
mislim da sam to bacila ovaj vikend kad sam pospremala njihov ormar, jer to je kao raspored za prva dva tjedna škole



Quote:
dostaje kaže: Pogledaj post
kako nije kretenizam? kako su mogli u moje vrijeme školovanja, koji sam iz generacije gdje je bilo i do 7 razreda, imati samo jedan raspored cijele godine? jedino smo imali dva turnusa no raspored je bio identičan svaki tjedan. a sada imaju dva različita rasporeda koji se izmjenjuju cik-cak... pokušavam naći logiku u takvom rješenju za raspored no jedino mi pada na pamet da netko od glavonja u školi ima tipa svaki drugi tjedan neku aktivnost koja se kosi sa školskim rasporedom pa se tako i raspored svima mijenja prema tom utjecaju. ili?

i što je na kraju s plaćanjem profesora: da li je prema odrađenim satima ili mjesečno. jer ako je prema odrađenim satima onda je ovaj profa u pravu no ako je mjesečno onda treba pazit djecu pošto je plaćen za to
nije bilo predmeta (u nizim razredima) koje su drzali predmetni nastanici, nego jedna uciteljica (strani jezik, vjeronauk). danas jako puno nastavnika popunjava satnicu po drugim skolama, otud razlike. a jos kak popunjava satnicu u skoli koja uvijek ima samo ujutro, a o tvoja ima jutro/popodne, onda trebas racunat da neki nastavnik koji uskace uciteljici u nastavu, ima drukciji ritam rada nego ona

placa nastavnika je mjesecna, koeficjent plus postotak zagarantiram kolektivnim ugovorom. kolko znam, nije po satima u nekom mjesecu.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom