Pogledaj jedan post
Old 01.03.2010., 21:27   #45
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
ovo nije istina. bila sam na tom tečaju prošle godine i svašta sam naučila.
još u osnovnoj školi sam naučila "šivati" ali to nema veze sa dobrim šivanjem.
kod gospođe Ruže se šivaju suknja, hlače, košulja i jakna/kaput. ako hoćeš nešto posebno, donesi vlastiti kroj i s njom ćeš sašiti to što želiš. ja sam donosila neke krojeve s uputstvima na španjolskom, pa smo mozgale šta ćemo i kako ćemo.
naravno da se uče basic stvari, ima žena koje dođu a da nikad šivaći stroj nisu vidjele. hoćeš li njima dati Gallianov kroj za večernju haljinu?
za cure koje su završile tekstilnu školu tečaj vjerojatno nije prikladan, ali za sve koje žele naučiti šivati jest. ako želiš dizajnirati vlastite komade, idi na faks. dizajn se ne uči na tečaju.

i naravno da se sav dodatni materijal naplaćuje. sve što sašiješ ostaje tebi, zašto bi ti teta Ruža nešto plaćala?
Potpisujem! I ja sam išla na tečaj kod gđe Ruže. Negdje na ovom forumu sam već komentirala isti. Gđa Ruža je vrlo ljubazna i korektna i nemam šta zamjeriti. Štoviše, meni je pokazala i još neke sitnice koje sam ju pitala za djecu i moram reći da je zbilja bila strpljiva. Mislim da je ona odličan izbor za onog tko želi naučiti šivati, naravno, svatko u svojim granicama.
ciklama2805 is offline  
Odgovori s citatom