Pogledaj jedan post
Old 13.06.2012., 19:03   #789
Quote:
xena01 kaže: Pogledaj post
,.......
Što se tiče enteroskopije ,ako ste išli već na gastroskopije ,odmah možete na enteroskopiju ,preskčite gastroskopiju jer nema nekog efekta ako ste je već radili a ništa nije baš previše postignuto

A što se tiče uzimanja tekućine pri čiščenju ,što više to bolje i mokrenje je samo nus pojava reakcije organizma i sva tekućina ide u crijeva a drugačiije su fiziološke reakcije vas samih ,prođe to kroz crijeva i "ne preskaču se mokrenjem" !

Što se tiče nalaza gastroskopijom da se radi o nekom procesu dublje .....uglavnom kad je nešto tako sumnjivo sa limfocitima u nalazu uvijek se savjetuje "dublji pregled " to jednostavno spada u algoritam gastroenterologa ,a sam nalaz kapsule ...hmmm ...to mora biti dobra sličica /e da se takvo što dijagnostički kaže ,ali daljnja procedura jest entreoskpija i pregled limfocitne loze što se tiče Vas .
Anestezije voli raditi KBC Rebro ,da li sve ,to ne znam sa sigurnošču ali oni prednjače u tome .
Naravno ,pošto imate u anamnezi celijakliju u rodbini ,treba je obvezatno testovima isključiti bez obzira na kliničku sliku ,moj savjet

Zadnje uređivanje Protected : 13.06.2012. at 19:18.
Protected is offline  
Odgovori s citatom