Tema: Prolaktin
Pogledaj jedan post
Old 16.01.2009., 02:35   #10
Nisam trudna, čak ni ne želim bit trudna, nemam ni odnose iz raznih razloga i imam pravo na taj stav... mlada sam i zbog svih nekih problema sam upućena ginekologu.. doktorica čim je saznala da nemam odnose kao da joj više nisam zanimljiva, otad je sve krenilo nizbrdo s njom.. bilo je da možda imam ciste pa sam slana radit pretrage jer me ne može pregledat vaginalno. evo već godinu dana radim pretrage i još nisam došla do pregleda.. kad sam konačno ušla u ordinaciju primila me ne znajući o kakvom se slučaju radi pa je skoro krenila vikat kak dosad se već nisam naručila u nekoj bolnici za ginekološki uzv jer ona nema takav aparat koji bi me pregledao a da nije vaginalno....... ništa nisam razumjela od te njene prodike osim da moram ponovno na obične pretrage jer je prolaktin previsok i ništa joj nije jasno i nije mi htjela reći šta to znači, šta znače te moje pretrage ni kako da idem na taj uzv.. samo bi vikala na mene..
najradije bih se prebacila gdje netko hoće normalno nešto reći, ali ne smijem jer liječnica opće prakse želi da idem kod te gin.
šta je taj prolaktin u mom slučaju, ako nisam trudna, ako nemam odnose, obična sam premlada studentica kojoj je pretraga više preko glave
ivančica- is offline  
Odgovori s citatom