Tema: Nibiru
Pogledaj jedan post
Old 28.08.2013., 11:00   #8079
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
Nije mi nikako jasan ovaj @toma juda ???? Ako imaš nešto konkretno de podijeli to sa nama ! .Tema je Nibiru , OK nemojmo skretati sa teme . Kažeš nešto je pored sunca i da gledamo i da prihvatimo izazov i da se pokrenemo ! Gledam ne vidim ništa neobično prihvatim izazov i buljim svako veče i jutro i dalje nema ništa gledam i noću i opet ništa . Jel ti to nas ovdje zajebavaš ? Ukoliko imaš nešto konkretno podijeli to sa nama u skladu sa naslovom teme ili nemoj više srat ! A onog tvog ljubimca nemoj više ovdje spominjati ima tema predviđena za to pa tamo piši o njemu da ne pokupimo ovdje negativne bodove !
Tjeraš me na ponavljanje. No dobro. Dotakao sam se jedne teorije koja postoji u okrilju alternative, o tome da Planet x dolazi iz smjera zviježđa lava. Čak ima jedan drevni prikaz tog zviježđa gdje se malo niže od zvijezde Regulus, desnije nalazi prikazan Planet x. Dakle, uzevši tu teoriju u razmatranje ustvrdio sam da kada bi zaista to bilo tako, onda Planet x ne bismo sa Zemlje vidjeli kao drugo Sunce na nebu, već bismo ga vidjeli kao svijetli objekt ( poput Venere ili Jupitera ) u području neba gdje se nalazi zviježđe lava. Tada sam vam zadao izazov da promatrate nebo nakon zalaska Sunca ( malo desno od zalaska, niže na horizontu - zašto? - jer se na tom dijelu neba nalazi zviježđe lava ), a ne lijevo, gdje će kasnije postati vidljiva Venera. Nadalje, tada sam ustvrdio da ako ne budete vidjeli nekakav svijetli objekt na tom dijelu neba koji će se ponašati poput planeta, onda tada svi možemo odahnuti.

Dakle, ja nisam nigdje tvrdio da se vidi ili da dolazi Planet x, što je posljedica nerazumijevanja onoga što se pročita.

A za pozive da prestanem imenovati ovdje, znaš već koga, mogu se samo... Uz vas da to činim, to bi zaista bilo previše.
toma juda is offline