Pogledaj jedan post
Old 29.09.2004., 16:03   #19
Quote:
sparkica kaže:
Čak razmišljam, s obzirom da je njena najfrendica isto OK dijete i njeni roditelji šize na situaciju u razredu, da ih možda obje prebacimo? Tako bi puno lakše podnijela promjenu.
meni se najvise svidja ova ideja
ajde pokusaj sazvat sastanak, vas dva para roditelja i dvije curice pa vidite da li se tako moglo

stvarno steta da djeci strada obrazovanje i time mnoge mogucnosti u zivotu jer je skola (razred) opcenito los i kadar je digao ruke.
btw, ja sam puno puta mijenjala skole. najbolje prijatelje nisam time izgubila, evo najbolja prijateljica mi je iz osnovne i vec preko 20 smo si najbolje. nije nas omelo niti to sto sam zivjela u drugoj drzavi
iskreno, covjek, narocito djeca, se lako priviknu na novu sredinu (osim ako nije neki uzas u pitanju, a normalna skola mi se ne cini kao uzas). dakle, prijatelje iz starog razreda, ako su stvarno dobri, ce ionako zadrzati. ako su prijatelji samo zato jer su u istom razredu, onda ce iste takve naci i u novoj skoli. mislm da je obrazovanje prevazno da bi se odluke donosile nepromisljeno...
luca is offline  
Odgovori s citatom