Pogledaj jedan post
Old 27.04.2010., 16:41   #207
Ja volim (obozavam) restorane koji rade moderne i eksperimentalne interpretacije klasicnih kuhinja. Jos uvijek volim iznenadjenja u restoranima, a to mi klasicni bez greske ne mogu priustiti. Mogu mi servirati jelo u kojem mi sva cula uzivaju, ali mi ne mogu iznenaditi cula vidjenja i cula okusa necim novim i nevidjenim.

U Madridu me je na taj nacin veoma pozitivno iznenadio Diverxo. Tamo sam imala i jedan od onih trenutaka kad pozalim sto znam sto mi je bilo servirano. Nakon sto sam se zadovoljno oblizivala nakon jednog jela (bila sam zauzeta fotografiranjem dok je konobar objasnjavao sto je na tanjuru, pa nisam znala prije same degustacije), suprug mi je (ubijedjena sam: namjerno!) rekao: "Tko bi rekao da su svinjske usi u kombinaciji s krvavicom ovako dobre!". Mislila sam da cu povratit.
Inace se po tradiciji svinjske usi i krvavica mnogo jedu u Spanjolskoj, ali je ova interpretacija jednog klasicnog jela (kojeg sama ni za kakve pare ne bih narucila da mi stoji na meniju) bila vrhunska i sto se ticalo ukusa i estetske interpretacije.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom