Pogledaj jedan post
Old 18.05.2015., 12:12   #63
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko smisla ima ponavljati identičnu anketu. Možemo stavit novu pred izbore, tada će imati više smisla. A do tada, ako imate ideju za drugačiju anketu a da ima veze sa Živim Zidom, pretvorio sam se u uho
Imam jaako dopre do tvoga uhca"hocete li na parlamentarnima izborima glasati za Zivi zid?lijepo, najljepse molim
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
A što predstavnica naroda kaže o:

1. masa grdova i općina

2. mirovine (radničke i braniteljske)

3. plaće državnih i javnish službenika i njihov broj

4. visina pdv-a

5. plaće saborskih zastupnika

6. trošarine

7. besplatno visoko školstvo

ovo je stvarnost pa da čujemo nešto o njoj.
Osobno sam protiv ukidanja opcina i gradova,ne lezi problem u njima , problem je nazalost puno drugaciji, ono sta ja vidim kao problem( i oni koji situaciju gledaju na isti nacin kao i ja i oni kako ih ti volis podrugljivo zvati zidari), Izlazak Hrvatske iz krize vidimo prvrnstveno u vracanju morala,stalno to ponavljam al slabo dopire do slicnih tebi, ponajprije u poslovanju, gdje najprije drzava i istitucije trebali postati uzornim platisom...
Besplatno visoko skolstvo se ne moze nazvati tako dugo besplatnm dog rast skolarina i razne druge financijske namete koji se iz godine u godinu povecavaju. Nama vec sad prijeti realna opasnost da javna i teoretski svima dostupna sveucilišta postanu jednako skupa kao privatni fakulteti. Neko pravo nije pravo ako se ne primjenjuje i ako nema veliki broj korisnika.
Posto se ti stalno pozivas na Ustav, pravo i zakone zasto onda imas nesto protiv takozvanih"besplatnh"prava studenata ako jednako tako stoji u Ustavu da" Pravo na obrazovanje je pravo prema svim konvencijama i poveljama i statutima, pravo na visoko obrazovanje prema Ustavu RH dostupno nam je na temelju vlastitih sposobnosti"..

Moral mujcek, moral je najbitni,kad se dva japanska poslovna covjeka, ili politicara, rukuju da potvrde usmeni dogovor, obojica preuzimaju moralnu obvezu za koju jamce svojom cascu. Ne moze li netko izvrsiti preuzetu obvezu, makar iza nje stoji samo rijec, a ne potpisani ugovor, njegova karijera je gotova. On postaje necasni covjek.. medju ljudima djeluju visoki standardi etike i morala. Kod nas je drugacija pjesma, biti moralan ili biti iznimka - moralna budala!
__________________
🐾🌞
duxi is offline