Tema: Gabori
Pogledaj jedan post
Old 22.09.2017., 09:31   #80
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Zašto Katy Perry nije gabor? Ja bi po njenoj karti rekla da ima dosta predispozicija za to. Dosta je slicna karti Chloe Sevigny.
Zato sto se prvo polje osim na izgled odnosi i na licnost i tvoje ja, kao i fizicko zdravlje.
Znaci nema pravila na sto ce 'udariti'.

Meni Saturn u 1. nista ne udara na izgled (nemam ama bas nista saturnijansko, nisam ni suha ni mrsava, cak me ni bore nece a vec su trebale polako krenuti, uopce ne djelujem starije bas suprotno, pogotovo otkako sam se udala ), cak ni na narav, vec nosim obiteljski teret od strane muskog autoriteta (oca) s kojim se borim i otezava mi da budem svoja osoba. Znaci borim se za svoje JA citavo vrijeme (opozicije na 7.)

To sam nedavno shvatila jer mi citav zivot taj Saturn uopce nije jasan, ali su se konacno kockice slozile.

Tu mozda lezi objasnjenje za Katy, tko zna u kojim se segmentima ti njeni polozaji i aspekti iskazuju.
Ima doduse dosta skorpionskog, izraz, oci, tip lica, neki ljepsi Skorpion

Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Meni nisu ni Katy ni Chloe gabori : ne zna:
Al ono valjda je kod nje Asc Vaga pa po defaultu ne može biti gabor : rofl: (a nagledala sam se "ljepotica" i "ljepotana" s jakom Vagom )
Znam (iz RL) vrlo malo ljepotana rodjenih bas u znaku Vage, mozda je to najgrdji znak rekla bih cak (osim ako je vaga i ASC). S druge strane, svi su bas prokleto sarmantni, dragi, dopadljivi i magneticni.
No s podznakom je druga situacija, tu ima zbilja svega I lijepog, i grdog, i prosjecnog, ovisi kako su stvari poslozene.

Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Chloe je daleko od ljepotice, molim lijepo, ali zna se nositi. Nije ni meni ružna, ali objektivno je najblaže rečeno, obična.
SLazem se.
U usporedbi s ostalim primjerima na temi cak je i zgodna, uz sve mane.
Nikad je se ne bih sjetila kao primjera gabora
Vise je tip zgodne zene koju detalji 'nagrdjuju', specificna vilica, pa neka asimetrija, detalji su 'nakoso'.
ALi daleko od kubisticnog nereda kao Rosy de Palma (koja mi je super kul inace )

Zadnje uređivanje TincH : 22.09.2017. at 09:45.
TincH is offline  
Odgovori s citatom