Pogledaj jedan post
Old 08.11.2017., 14:48   #547
Quote:
nesudenaplavusa kaže: Pogledaj post
Sa 2 godine studija. Jednostavno su mi svi obavezni predmetni nosili po 6 ECTS-a + svaki semestar su mi oba dva smjera (sociologija i inf. znanosti) propisivali da moram upisati određen broj izbornih i minimum od ne znam koliko bodova i poklopilo se da su to vecinom bili predmeti od 5 ili 6 bodova jer inace ne bih zadovoljila uvjete koji me traze za diplomski..
Ugl. nisam upisivala niti jedan kolegij van onog što me se tražilo.

Meni sad u ovom sustavu šta su otvorili stoji ukupan broj ECTS-a i prosječni broj, a nema mi prosjeka ocjena niti bodova koji s u valjda umnožak prosječnog broja ECTS-a i prosjeka ocjene.

Kontaktirala sam referadu, rekli da su unijeli, no i dalje nema mog prosjeka ocjena.

Naravno da imaš šanse sa 115 bodova kada maksimalni dozvoljeni broj i je 120 čini mi se. Zapravo imaš više šanse dobiti od mene sa 143, jer prema pravilniku imam "previše", osim ako moj faks ne dostavi nekakvu potvrdu o opravdanosti za toliko bodova
Uh, onda ti referada ima još jako malo vremena da to sve uskladi.. nadam se da će stići. Puno ti hvala na odgovoru i sretno!
65432 is offline  
Odgovori s citatom