Pogledaj jedan post
Old 25.12.2010., 11:13   #39
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Možeš li ti zamisliti frajera moje visine s curom od 190?
Sve je to gomila dreka ljudi, i veoma je tuzno sto djevojke iskljucuju muskarce ako su niski, ili, u manjem broj slucajeva, muskarci djevojke ako su visoke (vise) od njih.

Ljudska licnost je uzasno kompleksna, kao i sam fizicki izgled, tako da na visinu, ako bi uzeli da u presudjivanju o privlacnosti osobe moze otpasti najvise 5% od ukupne slike, ako dajemo 50/50 na licnost i izgled.

Recimo da na licnost dajemo 50%, mada je to isuvise malo, jer je cinjenica da nas izgled privuce samo u prvi cas da otpocnemo interakciju, a kasnije, realno govoreci, padne na mozda jedva 10% privlacnosti.

Crte lica - ceone i jagodicne kosti+donja i gornja vilica, oci, nos, zubi, usne-osmjeh, izgled ruku -dlanova, kosa, visina, sirina ramena, stomak, sirina bokova, guza, misici... Jasno je da onda na visinu moze otpasti naaajvise 5% od ukupne privlacnosti, eliminirati nekog zbog dvadesetog dijela, nije li suludo

Cesto vidjam par gdje je djevojka visa, pa cak i mnogo visa (15-20 cm) i to mi je najnormalnije, jer ih posmatram kao dvije osobe, a ne kao visoku i niskog

Sad da ne bude ovo ono da filozofiram, cinjenica jeste da su zenskim osobama privlacniji visoki muskarci i to nije problem, vec je problem sto ih 90% eliminise muskarce nize od sebe, da li su neke nesigurnosti u pitanju, predrasude, kompleksi, ko ce znati, nije joj problem da je momak, ako je ona 180 cm, 30 cm visi od nje (a ima ih), ali je problem ako je 5-6 cm nizi , da li ovo samo meni zvuci glupavo Da su sad djevojke toliki perfekcionisti i ganjaju estetiku kad hodaju gradom pa mora biti musko = zensko + 15 cm, da im se ne smiju po carsiji, opet je glupo, ebem mu, zar je vrijedno zbog toga propustiti priliku za divnu vezu?

Najstrastveniju vezu u zivotu sam imao sa djevojkom koja je 6 cm visa od mene, a najljepsu i najbolju sa djevojkom koja je svega 1-2 cm niza od mene. Ne bi nizasta na svijetu sebi oprostio da te veze nisam otpoceo jer su bile vise od mene ili iste visine.
Visoka struja is offline  
Odgovori s citatom