Pogledaj jedan post
Old 08.02.2011., 22:08   #6
bok, imam i ja problema s dilerom. tj. ima ga cijela zgrada. naime, radi se o jednom mladom paru u izvanbračnoj zajednici i imaju dijete od 4-5 godina. odmah da napomenem da je zgrada u šumi i sve same obitelji žive. skroz mirna zgrada. prozor mi gleda na parkiralište pa sam ja to prva i počela primjećivati.
prije par mjeseci smo počeli primjećivati raznorazne tipove kako se motaju oko zgrade. onda je svako toliko dolazio s nekim drugim autima (svakih par dana vozi 2 dana neki drugi auto a njegovog nema). sada se više toliko ni ne skriva. usred bijelog dana na ulaznim vratima zgrade zamjeni s tipom malu vrećicu za novac. više puta smo ga vidjeli. neki dan je susjeda usisavala auto i ispod auta je našla iglu. njezin tast je čistio roštilj iza zgrade i našao je i on iglu. njegov unuk je svjedočio prodaji droge (rekao mu je da je iza zgrade u šumi nekom tipu dao vrećicu malu a on njemu novac). zgrada je puna djece koja se igraju na tim mjestima (pa i njegovo) i ovo više ne može ovako. on je sve bahatiji a nas smatra kretenima.
kako i ja imam malu bebu i muža nema doma do kasno, ne želim ga prijavljivati jer se bojim. a boji se i ostatak zgrade. pričala sam s par njih u vezi toga i nitko se ništa ne usudi.
da li ima smisla anonimno prijavljivati i kako to napraviti?
stvarno me baš boli briga kako zarađuje za život. smeta mi što to radi u zgradi i oko nje. i onda se ušlagirani tipovi motaju po parkiralištu, šeću oko auta, gledaju unutra. još će početi provaljivati u aute...
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom