Pogledaj jedan post
Old 11.04.2013., 14:18   #39
Quote:
dead-as-a-rock kaže: Pogledaj post
Znači tebe spriječava odluka samokontrole radi partnerice,a mene nedostatak interesa radi idealiziranja i glorificiranja partnera s motom "voli dragog kao samu sebe"
ma dobro, malo sam dramatizirao, radi efekta...

Quote:
dead-as-a-rock kaže: Pogledaj post
A vidiš ovi puni "proživljaja" koji se zaljubljuju i idu iz veze u vezu (ne bi da su pogođeni u glavu) mi obično kažu kako sam bezosjećajna,bez razumjevanja,a ja vidiš mislim da sam posve obratno...

Uglavnom,ono što sam skužila o ljudima je da postoje okvirno tri skupine ljudi..jedni koji su kompletno u planovima i odlukama maksimalno negirajući emocije ili kemijske reakcije...oni drugi koji su pak kompletno u "proživljajima" i reagiraju trenutačno kako ih pogodi u glavu,želudac ili spolni organ... i oni treći koji važu između te dvije strane težeći optimalnoj ravnoteži..
takvi koji slijede "leptiriće" će napustiti nešto što su trebali držati s obje ruke i zaletiti se prema sebi sličnima... kasnije, kad ih takav napusti i iznevjeri će kukati kako nemaju sreće u ljubavi... imaju sreće, ali nemaju pameti da zadrže ono što treba zadržati...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom