Pogledaj jedan post
Old 24.05.2016., 18:11   #48
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
da, najgore mi je što me osudjuju što sam depresivna, kao joj, pa daj, trgni se, jedna dobra psihijatrica kod koje sam išla (otišla je u penziju) , jako me dobro razumjela, rekla mi je, on vam je napravio tsunami, znate što to znači? (jer me ostavio preko noći i izazvao nevjerojatan šok), plus još bolest... treba sve to probaviti...
Ha gle, tebi je sada najveca kategorija koja ti treba, kako ti to um tumaci, paznja i razumijevanje (dakle to je vrlo vjerojatno tako), tak da nekim ljudima ti je lampica kao ono u stilu, ajde ne kukaj kao, bilo ti je dobro, sada ti malo nije i odmah panika kao.

Tesko se drugima poistovijetiti sa tudom boli, a tebi upravo to sada treba, netko jako empatican da ti pomaze, to mozes ocekivati samo od osoba s kojima imas stvarno duboke i iskrene odnose, mozda da probas s nekom frendicom malo o tome cesce da te malo utjesi ili nekaj, nije ni to lose.

Ili to, ili moras otrpit sama, nemoj imat ocekivanja od drugih, ta veza je bila vasa stvar, a ne tuda, tak da jednostavno morat ces biti jaka, jednostavno nemas izbora.
Garys is offline  
Odgovori s citatom