Pogledaj jedan post
Old 09.08.2017., 10:57   #71
ah... dakle ja sam prekinula vezu jer nakon godine dana forsiranja razgovora da nešto nije u redu i da ne štima od njega bi samo dobila odgovor da nisam normalna pa sam na kraju pregrmila to, zaključila da me ne voli više, stisla zube i prekinula vezu... plakao je i kumio 2 dana da se vratim, a onda nakon niti mjesec dana od prekida, na jednom koncertu, zabrijao sa ženskom namjerno meni ispred očiju... ok, i preko toga sam prešla, kontam da mi se na neki način želi osvecivati, jer očito misli da sam SAMO JA NJEGA povrijedila... i nakon toga smo ostali dobri i znali popiti kavu skupa, a s tom curom. je ubrzo ušao u vezu... i onda nakon 6mjeseci kad sam spomenula da bi trebali materijalno i financijski se nekako podijeliti je odlučio prekinuti svaki kontakt sa mnom uz naravno priče o tome, kako ja ionako nisam sudjelovala u zajednickim ulaganjima, tipa renovacije stana, kupnja auta.... bla bla

a imali smo veliko društvo, zajedničko društvo, naravno da su svi znali da sam uvijek imala veću plaću od njega, i nije postojala moja ili njegova lova, sve što smo imali je bilo "naše".... on je na kraju ostao sa novim autom i renoviranim stanom i još ni na ulici ne kaže bok. gnjida. znam. ali kako je do toga došlo?

da sam ja na njegivom mjestu, tukla bi se nogom u guzicu i zahvaljivala drugoj strani koja je skupila snage za prekid kad ja već pičkica nisam.

eto. grozno. 9godina?wtf?

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom