Pogledaj jedan post
Old 21.05.2004., 14:57   #12
Draga Denys,

Bez brige, na sve sam mislio. Nisam ja takav oduran tip da izbacim zenicu van iz veceg novog stana a prije nego sto njoj priskrbim manji stan. U svakom slucaju ako dodje do svadje, ja se selim, bilo svojim roditeljima, bilo kao podstanar, bilo kamo. Bez brige, najveca stvar koju cinim jest bezbjednost nase djece, neka djeca budu na toplome, ja nisam tako vazan u ovom lancu.

No ne svidja mi se ideja da ja istresem lovu za njezin hir. Zato bih se zelio osigurati.

Znam drugu stranu mracne misli, i to da si ti sretna jer tvoj muz i ti vodite slijepu ljubav koja ce trajati cijeli zivot i bla bla jednog dana pukne, pa sto onda vi ste ljudi pa mozete se dogovoriti oko podjele imovine i nikome nisi duzna (Hahaha!).

Mogu ti samo reci jedno da ti se divim vasoj slijepoj ljubavi.
Ja tu ljubav nemam, samo volim zenicu i djecu neimjerljivo na svijetu,ali to nije ta slijepa ljubav za koju bih dao zvijezde i mjesec naseg nebesa, pa niti da bih cijelu lovu spiskao za tu ljubav. Dzep i ljubav ne idu zajedno, no to ti nisi iskusila nego samo ja i neki nesretni ljudi. Ja se samo zelim osigurati, samo je problem naci na koji nacin.
Ja zivim dalje i zavidim ljudima koji imaju slijepu ljubav. Za to se zivi!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom