Pogledaj jedan post
Old 22.02.2012., 02:01   #30
Molitve astroloških znakova
OVAN: Bože, molim te daj mi strpljenja, ako može odmah.

BIK : Bože pomozi mi prihvatiti promjene u životu, ali ne moraš žuriti jer upravo kuham večeru.

BLIZANAC : Oh Bože, ili možda Boginjo... gdje si.... tko si...., kako ti je ime? Koji je tvoj broj telefona? Gdje i kome od Vas da se molim?

RAK : Bože molim te dok sam na putu čuvaj moju mamu, moj stan i moju domovinu. (Draga Mama, znam da ne bih trebao biti toliko ovisan o tebi, idem na put i neće me biti tri dana. Zvat ću te sutra, u utorak, srijedu i četvrtak čim se vratim).


LAV : Bože, oče moj, biti ćeš ponosan na mene, pokazati ću svima kako sam bolji od svih braća i sestara.

DJEVICA : Bože molim te učini da svijet bude bolji, koncentriraj se dok to činiš, molim te. Zadnji puta si napravio puno grešaka.

VAGA : Bože shvaćam, sve je jasno, znam kako odluke i izbori moraju biti moji, u redu, OK., ako ti tako kažeš.

ŠKORPION : Bože pomozi mi oprostiti ljudima koji su me povrijedili, ne dozvoli da to zaboravim i podsjeti me da im to kad-tad uzvratim.

STRIJELAC : Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, vječni, moj, samo moj Bože, molio sam te već milijun puta, pomogni mi ne pretjerivati u životu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JARAC : Dragi moj Bože, nemam ti što tražiti. Napraviti ću sve što treba samostalno. Svejedno, hvala ti što si tu pored mene.

VODENJAK : Bože znam kako čuješ i moje misli i kako te ne trebam posebno pozivati.
Ovaj vikend pravim tulum. Bilo bi mi drago da dođeš!

RIBA : Bože svih Nebesa, obećavam kao više neću kukati, plakati ili piti, smiluj mi se i pomogni još samo ovaj put.
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom