Pogledaj jedan post
Old 13.06.2012., 09:47   #69
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Ma je, sve je to isto

I sve je moguce, posebno za onoga tko ne pozna niti osnove onoga o cemu prica...
Ma nisam reko da je sve isto nego da sam falio i priznao sam pogresku.
Uostalom Garo ko si ti meni da sudis koliko ja znam ili neznam. Nakraju krajeva ja po tvojim postovima nisam vidio da ti imas ikakvog extra znanja!
vec sam ranije reko, mrzim cinike i ako nemas kakvu normalnu teoriju pa taman ona bila i glupa ili misao ili znanje sta se uopce ukljujes u razgovor!!
Ja sam se prikljuci tu jer sam imao neku svoju teoriju koju je ili trebala proci ili je trebalo pobit. Meni je svejedno kuis me, to je ionako samo teorija jedna u nizu! Ovo smatram samo kao iskustvo u kojemu sam naucio nesto novo sta nisam znao odnosno detalj na koji nisam obracao paznju vezano za jet stream!
ponekad koliko god se trudio naci nesto nemozes, ali onda se pojave niotkuda pametni ljudi na forumu daju ti neku drugi ideju i to je to.
Na kraju, ja sam za sada sa svojim ovde zavrsija, a Scythu svaka cast na komentaru. Odlican i precizan komentar u svakom pogledu!
Vidi se da se potrudio i uz malo gugla objasniti svojim rijecima. Nije gugl sveznalica, covjek je taj koji pakira i odlucuje nacin na koji ce prezentirat!
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom