Pogledaj jedan post
Old 10.01.2013., 20:42   #80
Quote:
panicarka kaže: Pogledaj post
pozz svima! i sama već nekih 7-8 godina patim od paničnog poremećaja, nadobudno pratim sve moguće forume, naše i strane, u nadi da ću pronaći koliko-toliko prirodno rješenje. isprobavala sam valerijanu, matičnjak, persen, belmiran, mješavine svega i svačega, nula bodova...smiri me jedino normabel ili xanax, koje nastojim izbjegavati, ali u zadnje vrijeme nisam baš uspješna u tome... i tako, nedavno sam naišla na ovu temu i sva presretna, inspirirana početnim postom, neki dan nabavila ashwagandhu, također od himalaye... još je nisam počela piti, odlučih još malo istražiti na netu nuspojave, iskustva isl... i naiđem na ovo:

http://www.longecity.org/forum/topic...-miracle-herb/

kad ono, sve mi nešto zvuči veoma poznato...procijenite sami... pa se pitam, bigfear, čemu ovo? ako stvarno želiš savjetom pomoći ljudima, zašto tuđe iskustvo, uz male preinake, prikazati kao svoje??? meni su iskreno nada i oduševljenje nakon ovoga splasnuli, ko da mi je netko pljusku opalio...vjerojatno će neki od vas komentirati kako mi je ovo prvi post, što iz nekog razlog uvijek starim članovima vuče na nešto sumnjivo, no ne radi se o nikakvoj sabotaži il šta ja znam čemu, jednostavno me ovo toliko ubilo u pojam i nanerviralo da sam morala prokomentirati...
Tek sam sad vidio ovo... I da, na ovom forumu sam bigfear, a na onom Andrey. Longecity.org je forum na kojem sam registriran već duže vrijem pošto se tamo mogu pronaći svi mogući sumplementi, od biljnih nadalje. Pratim ga i sudjelujem u forumu već duže vrijem. Tamo sam saznao za Rhodiolui i Schizandru. Sve sam ih redom isprobao. Ako te zanima pogledaj na Longecitiy koje sam sve teme otvorio i bit će ti sve jasno. Zadnje što sam probao je Phenibut... O tome ću isto pisati, al ako nekog interesira kompletan post je ovdje:
http://www.longecity.org/forum/topic...o/page__st__30

Zadnje uređivanje bigfear : 10.01.2013. at 20:52.
bigfear is offline  
Odgovori s citatom