Pogledaj jedan post
Old 02.10.2013., 20:17   #33
Quote:
Vicky Street kaže: Pogledaj post
Imala sam sad u dvije noći dva čudna sna za koje me baš zanima kako bi ih protumačili, jer ja nemam pojma što da mislim o tome

Prvi san: Moja sestra i ja prolazimo kroz neku šumu i dođemo do nekog izvora vode. Ona se odluči okupati tamo, a mene fascinira kako je voda savršeno modro plava i čista i ja ju hoću slikat, ali slike ispadaju skroz drugačije, voda je prljava i u njoj je nagurano hrpa ljudi. I pokušavam nekoliko puta i svaki put je isto na slikama. Skužim da nešto ne štima, panično ju tjeram da izađe i to je kraj.

Drugi san: Rodim dijete, iako kao nisam znala da sam trudna i nisam planirala rodit i tako nešto, ali uglavnom rodim a to me poprilično čudi u snu. Idem hranit to dijete i razmišljam koliko mi je stalo do njega, počne cicat i ja skužim da mi umjesto mlijeka ide krv. I to onako, dosta krvi. Vidim da dijete ima krvi po sebi i u panici to počnem brisat s njega, dalje se ne sjećam.

Pliz dajte neko mišljenje svoje, ja više nisam mogla spavat nakon ovog, bas me potreslo
sa svojom sestrom si dosla do samog izvora (zivota). moglo bi se reci da tvoja sestra predstavlja tvoje istinsko ja. ona se kupa u savrseno cistoj vodi. no ti si je odlucila zbog nekog razloga gledati kroz lecu fotoaparata (filter predrasuda) i vidis prljavu vodu i ljude (proslost).

roditi dijete u snu znaci stupiti u kontakt sa vlastitim unutarnjim djetetom. ono sise krv iz tebe, tj. tvoju zivotnu energiju (jer mu ocito treba paznja ili iscjeljenje). lako se uplasiti ovakvih snova no oni su uglavnom pozitivan znak.
landon is offline  
Odgovori s citatom