Pogledaj jedan post
Old 12.04.2006., 18:15   #7
Prije dvije godine na mojoj je svadbi glazbu puštao Igor Košćec, nikad ga nismo čuli, niti bilo kojeg drugog DJ-a koji radi svadbe, jedina mnam je preporuka bila što ga je uzela vlasnica "Studija Damjana" za svoje vječanje. Mislili smo da ona vjerojatno zna tko je najbolji i da će takvog uzeti za sebe. Nakon našeg vjenčanja još su dva para koja su bila na našoj svadbi uzeli njega i svi su bili zadovoljni. Mislim da ga možete kontaktirati preko navedene agencije ili šaljem PM.
Njegov pristup mi je super: prema listi vaših omiljenih pjesama on radi program koji prilagođava određenom dijelu svadbe. Narudžbe prima samo od mladenaca ili od nekog koga su oni ovlastili za to. Tip glazbe mijenja samo u dogovoru s mladencima (npr. vi ne volite domaću, zabavnu glazbu no sva ekipa bi se rasplesala na to, on onda to počne puštati samo u dogovoru s vama...).
Ksanije sam imala priliku ćuti još jednog, no naš je bio puno bolji (plesalo se od 6 popodne od 5 ujutro (kad smo mi zahvalili svima), doduše, naša ekipa voli plesati...).
Bepa Joseph is offline  
Odgovori s citatom