Pogledaj jedan post
Old 09.08.2017., 12:36   #66
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Meni je sasvim prihvatljivo da ministrica ne reagira. I time se legitimira. Čak štoviše, može pozvati da svi jedni s drugima tako komuniciramo ako se s njima na slažemo.

Bitno je samo da i ministricu i Stubbsa izvedemo na čistac. Ako je to prihvatljivo, neka.

Inače, Milanović je slao policiju na one koji su mu fućkali: https://www.24sata.hr/news/priveli-j...larity&page=12

Demokracija je čudna stvar. Fućkat vladaru se ne smije i dolazi policija po tebe, al širit govor mržnje na facebooku je u redu. I takav čovjek je zadužen za obrazovanje. Fuj!
To je tvoj doživljaj ministrice..zašto bi ministar regirao kad god se nekome kao batarelu ili tebi digne nježnik.....Ministar znanosti i obrazovanja nema ništa s imenovanjima odbora u kojem je navedeni. Ti to očigledno ne znaš iako sam ti i to napisao. Kod batarela ima dvije opcije, ili ne zna (ako je to točno onda je neuk) ili zna ali koristi priliku (kao i ti) da opali šamar nekome tko je njega i njegove katoličke talibane konačno maknuo od obrazovanja...
Nadam se da ćeš istu dozu aktivnosti pokazati na košićev govor mržnje i optužbe vlasti da je protuhrvatska jer provodi hrvatske zakone.....mislim jasno je da nećeš. Desničarsko mjerenje morala i standardi idu u samo jednom smjeru.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom