Pogledaj jedan post
Old 26.08.2017., 22:51   #48
Quote:
mozak_free kaže: Pogledaj post
Socijalizam, komunizam i slični sustavi su roba s greškom. Ne postoji niti jedna jedina država u svijetu koja je razvila državno pravni sustav socijalizma (komunizma) bez konstantnog masovnog kršenja elementarnih ljudskih prava, uključivo pravo na život. U POVIJESTI NITI JEDNA.
U znanosti bi rekli da je to EKSPERIMENTALNO dokazano u mjerilu 1:1. Ne znam koliko moraš biti glup i neinteligentan da ne shvatiš da nešto NE FUNKCIONIRA. Ali baš nigdje u svijetu nije funkcioniralo. Šta ja znam, na jedno barem tridesetak država je to dokazano.
DOKAZANO.
I opet glupanima ni nacrtano, nije jasno.
Prodaješ falš muziku, fake news, fake science.
Sve ovo što kažeš stoji, ali kao i većina ljudi griješiš u onom najvažnijem.

Socijalizam, komunizam i slični sustavi su u načelu smišljeni da se oduzmu ljudska prava i proizvode tvog života i rada. U biti nema nikakve razlike između na pr. prava jednog rimskog roba ili radnika u komunistočkom sistemu. Rimski rob je u neku ruku u boljem položaju jer on može kroz svoje sposobnosti postati slobodan čovjek, dok komunistički rob to ne može. Kršenja elementarnih ljudskih prava, uključujući i pravo na život nisu slučajni simptomi nego unaprijed planirane odrednice tog sistema.

Kao vrlo sposobni opsjenari komunisti manipuliraju etikete kroz povijest. Danas je antifašist ili "antifa" njihovo glavno ime, a svatko tko vjeruje u slobodu i slobodan život je "fašist".
Dilberth is offline  
Odgovori s citatom