Pogledaj jedan post
Old 11.11.2017., 15:07   #210
Quote:
1Marko kaže: Pogledaj post
Pozdrav, gledam nekoliko dana blendere s cijenom 1000 do 2000 kn. Ne znam da li je samo marketing ali gledam one s velikim brzinama vrtnje i barem 1000-1200 W. Zanima me vaše iskustvo s pranjem posuda. Vidim da jako malo blendera ima odvojive oštrice. To mi se čini kao dobra stvar kako bi se posuda mogla lako oprati na dnu. Hvala
Bok Marko.

Ja sam prilikom kupnje blendera (sa posudom) jer mi jednostavno nije bio dovoljan onaj za smoothije gledao to isto što ti gledaš. Oštrica se nije mogla jednostavno rastaviti i bili su vidljivi ostaci hrane nakon pranja (čak i u perilici). Isto tako sam htio da posuda bude staklena (prvenstveno zbog perilice i izdržljivosti).

Na kraju sam se zbog omjera cijene i kvalitete, te recenzija odlučio za za:
http://www.independent.co.uk/extras/...-a6938586.html

(redni broj 3). Kod nas se taj model zove Aura i košta oko 500kn. Ja sam kupio u Elipsu, makar je odmah kasnije bila akcija u Interšparu i bilo je oko 400kn. Imaš verziju i bez ove posude za mljevenje sjemenki.

Stakleni vrč, staklena posuda za sjemenke. Obje stvarčice imaju navoj, tako da noževe jednostavno odvojiš od dna. I onda se taj dio još jednostavnije rastavi na plastično kučište, gumenu brtvu i metalne noževe.
Stakleni dio i noževi u perilicu, plastiku i brtvu dovoljno isprati pod mlazom vode.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom