Pogledaj jedan post
Old 16.12.2017., 18:08   #217
Ovako ja bi se proglasio ludim i nesposobnim za rad i da imam neku naknadu, imam li kakve šanse za to? vjerojatno je to teško ostvariti ... imam
31 g. probao sam puno poslova i na svakome obično izdržim jedan dan i puknem ..

čini mi se neizvedivo i nemoguće raditi te šljakerske poslove koje mrzim iz dna duše -.-

također me kičma ubija na takvim poslovima .. nisam ja za tu fizikaliju, a nemam faks pa da radim nešto lakše

sestra mi je isto nezaposlena jer ima mijasteniju gravis, pa je većinom slabo pokretna i teško diše .. ona nema još nikakvu socijalu, treba ići to
srediti ..

a mene je strah kad mi roditelja više ne bude od čega ću živjeti, hvata me panika kad se toga sjetim, ne želim umrijeti od gladi, i da mi isključe struju,
vodu itd.

poznam neke likove što nemaju ni dan radnog staža, sad već imaju 50 + godina, roditelji im preminuli .. i sredili su da imaju penziju njihovu, kao
proglasili se ludima itd. piju antidepresive i tak ..

pa je li mogu nešto sebi srediti, potvrda od doktora, psihijatra i sve što treba
da sam nesposoban za rad ... jer teško da ću ja 10 g. odraditi, toliko je
minimum za mirovinu ako se ne varam .. kad ja jedva 2 dana odradim

samo na jednom poslu sam izdržao 2 mjeseca, a to je zato jer se nije radilo svaki dan, inače puknem na poslu, dođem doma prvi dan i ne mogu živjeti od kičme .. iskrivio sam je na kompu godinama

znam da svi pate i rade da bi preživjeli, ali ja jednostavno dobijem živčani slom i ne dođem sutradan na posao ..
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom