Tema: Ceragem
Pogledaj jedan post
Old 26.01.2009., 10:58   #15
vidim da ovdje vecinom svi pljuju po tome, nevjerni tome, al ko ih sisa, valjda citaju i neki koji se odvaze probati
mama mi ide na to par mjeseci, zdravstvene probleme vuce godinama, kako je prezivjela tumor kicme prakticki zadnjih 30 godina muku muci sa zatvorom
ono sto je najbitnije je da ona danas ima redovnu stolicu, moze tu meni neko pricat o placebu ali ako ona ima stolicu sta mene briga jel to placebo, u biti kako mozes umislit da imas stolicu, ili ju imas ili ju nemas
te kuglice izmedju ostalog griju i donji dio trbuha pa valjda se tu kvragu dogodi neko djelovanje
takodjer navukla je i sestru koja se pati sa migrenom isto jako dugo, ona je isto prezadovoljna i otkad ide nema glavobolje
i sto da ja vise trazim, ljudi iz moje obitelji su sretni, imaju probleme koji ne trebaju lijecnika, sestra je ionako svaki put kad dobije napadaj migrene isla u bolnicu na injekciju, a inace bi kao trebala predosjetit kad ce joj doc migrena pa da popije obicnu tabletu protiv bolova i na sta smo dosli najobicnije kljukanje tabletama, ja biram taj vas placebo
ista stvar sa mamom, zatvor je posljedica bolesti, isla je kod doktora dugo zbog toga i nije se tu moglo nista uciniti, zato je i isprobala ovo
castor8 is offline  
Odgovori s citatom