Pogledaj jedan post
Old 18.11.2010., 15:03   #11
Quote:
damir-zagi kaže: Pogledaj post
Da malo me brine ta kilometraža,da ne naletim na nekaj sa 250000 km,mada ljudi kažu,pa to ti je audi,to je izdržljivo,dobar motor,nije bitna kilometraža,samo da je dobro održavan...ali ope...tak da bi ja ipak uzeo maksimum do 150000,mada bi htio nešto sa još manje...a to nemora značit da recimo u 8 godina nije samo prešo 100000,niti ja ne radim puno više,do 13000 - 14000godišnje!!...Jedino bi moro nač,tj.nebi ga niti kupio ako nisu napravljeni ti servisi na toj kilometraži,znači turbina,i kaj ste več spomenuli...jel bi baš lijepo bilo da kupim auto,pa da odma moram dat 10000 kn za nekave poravke i servise!!a kaj se tiče cijene,cijene se kreču od 10 do 14 tisuča eura,naravno ovisi o godištu,kilometraži,opremi i tak!!ja sam mislio tako do 12 tisuča!
Eh da, ovo zadnje je najvažnije, održavan, drugo je kako je vožen, onda idu ove nebitne stvari poput to ti je izdržljivo ili ono ak naletiš na neki sa stvarnih 120 tkm da si na konju(možda da no ak ne paziš onda ne)... Taj auto kao i većina drugih može bit pošteno raskliman sa 120 tkm a ne mora biti raskliman sa 300 tkm(jer je prethodni vlasnik nešto uložio a možda je i pazio auto), na tebi je da utvrdiš u kakvom je stanju a koliko ima km, toliko ima, ak ti je previše skini kasnije kilometražu ali kupi dobar auto a ne sheban... Inače vjerojatno se radi o b6 modelu koji ima malo osjetljivu elektroniku samim time može bit nepouzdaniji od b5, izdržljvost skupih dijelova mu nije vrh ali nije ni loš.. Pumpe duse je pumpe duse, dobar motor ali ak malo počne zezat to je onda skuplje nego na 1,9 tdi sa bosch pumpom no to je tako, s tim riskiraš... Ak se baš ne razumiješ u aute traži takav auto od nekog pouzdanog prijatelja da ti netko ne uvali nešto ulickano...
Hm sad vidim ovo je malo starija tema, ja sam odgovorio autoru, a pitanje je postavio novi čovjek, no dobro vrijedi sve isto ako se radi o b6 modelu)
johny5 is offline  
Odgovori s citatom