Pogledaj jedan post
Old 21.01.2014., 15:40   #20
Moja iskustva s ovim proizvodom su preodlična! Imala sam sve simptome perimenopauze kojih sam se riješila u nekoliko dana kako sam počela piti macu. Osim što sam se riješila migrena, povremenih valunga, nedostatka želje za bilo kakvim odnosom s partnerom - fizičkim i psihičkim i općenito očajnog psihičkog stanja, nestale su i moje dugogodišnje boljke - sredilo mi se spavanje i imunitet. Pred menstruaciju izjurio mi je herpes, ali samo jedna točkica tako da ga nisam ni osjetila. Inače su mi čube u pms-u znale izgledati kao mohačko polje 1526. Uglavnom, postala sam opet normalna žena - naspavana, vesela i zdrava. Pošto sam se pri prvoj kupovini femmenessenca maca life ušokirala cijenom od 285 kn-a za jednomjesečno pakiranje, dala sam se u potragu za jeftinijim rješenjem. Našla sam ih dosta na Amazonu, ali nisu isporučivali u HR, pa sam se na kraju odlučila za bio & bio. Prah je bio totalni promašaj, osim što je odvratan okusom, očito ga nisam znala ni najbolje dozirati tako da sam se u par dana vratila u isto stanje od kojega sam krenula. I od njega sam stalno bila napuhana kao žaba. Zatim sam si naručila preko njihovog web shopa Maca kapsule. Zinula sam na upute po kojima se treba uzimati 6-10 kapsula dnevno jer se Maca life uzima 2x2 kapsule. Kada se sve zbroji - cijena pakiranja + poštarina + broj kapsula, razlika u cijeni i nije baš neka. Tako sam se vratila na femmenessence, a ove kapsule ostavila suprugu da me i on može pratiti . Meni je najbolji od svih proizvoda, ali mislim da je to individualno i da ovisi u kakvom rasulu su hormoni. Za mlađe žene koje se samo žele riješiti bolne menstruacije i pms-a, vjerojatno je ok manja gramaža i većina proizvođača. E da, moram spomenuti i nuspojave:
užasno mi se otvorio apetit što znaći i koju kilicu više . Prva menstruacija je bila redovna, druga već ponovo za dva tjedna što me malo uplašilo, ali se kasnije sve normaliziralo. To je sve što mi se nije svidjelo kod uzimanja mace.
lunjalo is offline  
Odgovori s citatom