Pogledaj jedan post
Old 25.03.2007., 23:36   #19
Quote:
Sentinel & Onyx kaže: Pogledaj post
Zar jabuka nije dijetna hrana i nitko je ne nutka hranom nego ju sama traži. Nije baš lijepo što kažeš da se ponašam neodgovorno.Držim je na dijeti od početka, ali ona neće jest ono što bi trebala.Koliko ja znam, jabuka je dijetna.
da ti je tesko to kuzim, ali ne mozes joj udovoljavati jer place.

slusaj cure, sve su ti rekle, osim toga zelucana viroza hrani se hranom, treba ju, narodski receno "izgladniti" ne dati materijala.

riza, kuhana piletina, stapici, jabuke, prepecenac, ribana, jabuka, banane..

mlijeko i mlijecni proizvodi ne, masno ni u kom slucaju (smoki, sir)..mislis da ces je umiriti, a napravis joj medvjedju uslugu: ona ne zna sto joj treba. zna sto joj nije fino, ali ti moras izdrzati i ne dati joj ono sto ce joj stetiti.

sa stranice zzjz:

Quote:
Zbog gubitka tekućine i elektrolita iz organizma, može doći do dehidracije, stoga je najvažnija adekvatna nadoknada tekućine putem infuzije ili preko usta, ovisno o težini kliničke slike. Osim dovoljnog unosa tekućine (ča j- šipkov, indijski, ruski ili voćni, te fiziološke otopine pripravljene u kućnoj pripremi - Rehidromix, Nelit) ili u obliku infuzije u bolničkim uvjetima, važna je pravilna dijeta. Za nadoknadu tekućine koriste se oralne rehidratacijske otopine; prašci koji se otope u prokuhanoj vodi (Rehidromix, Nelit). U praktičnim uvjetima može se napraviti otopina u kućanstvu: na 1 litru prokuhane vode dodaje se 1 jušna žlice šecera, 1 mala žlica kuhinjske soli i pola žlice sode bikarbone. Kalij se nadoknađuje davanjem sokova od voća i povrća. Specifično antimikrobno liječenje (antibiotici, kemoterapeutici) provodi se samo po preporuci liječnika
i opsezan link s pedijatrija.org
http://www.pedijatrija.org/default.a...3&sid=&jezik=1
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom