Pogledaj jedan post
Old 27.04.2008., 22:01   #6
Quote:
_Anchy_ kaže: Pogledaj post
Evo jedan dan srela sam prijateljicu u gradu. Nismo se vidjele oko tjedan dana jer je ona bila na putu. Super smo si frendice makar je ona podosta starija od mene. I evo sjele mi na kavu malo i počele razgovarati. I došle malo na temu o njezinoj kćeri. Evo kćer joj ima 13.g. A njezina priča je klasika. Srela super tipa za jednu noć ( imala je 20, na faksu) , poševili se i evo ona zatrudnjela, a tip zbrisal kad veliš keks. I kaj sad da napravi ona zadržala dijete. I sad joj kćer ima 13.g, znači ona 33. Evo da se mi sad vratimo temi. I razgovaramo mi sve super. Sad dođe ona na ideju da idem malo do nje, kupila novi stan itd. I dobro idemo mi. Dođemo do zgrade, pa do vrata i sad ona traži ključ nikako da ga nađe. Meni sad malo bilo čudno, čula sam nekakve čudne zvukove, pa sam mislila valjda kod susjeda. Našla je ona ključ, otključala, i mi uđemo unutra kad ono !!! Zatekle smo njezinu kćerkicu kak ima ( da se lijepo izrazim ) spolni odnos!!! Našla nekog dečka valjda iz škole ( kao da su oni već skupa ). Ali stvar je u tome da oni najprije to još nisu ni shvatili da smo mi ušle, jer joj se mama trebala danas kasnije vratiti doma! Evo da bi bilo još bolje oni su to radili s vibratorom. On njoj s vibratorom, a ona njemu drka i liže! ( mala dobro razvijena, mengu dobila s 11, dobre sise, guza). Kad su shvatili mali se oblekel na jen dva i . A moja frendica ostala bez riječi skoro se onesvijestila, ja ostala bez riječi, ma nema kaj. Mala je zbrisala u sobu, a Nataša ( prijateljica) i ja smo ostale u kuhinji dok ju nisam malo smirila. Zamolila me da ostanem s njom taj dan da ne misli na svoju kćer i njezin sex. I sad kaj da napravi kćer joj ima 13!!!
Pa ajde sad mi vi komentirajte i recite kaj bi vi napravili.

dobra mašta
famozni is offline