Pogledaj jedan post
Old 07.10.2012., 16:14   #125
Quote:
Tritogeneia kaže: Pogledaj post
Znam da umetnutu Veneru u Vodenjaku osjećam, nešto kao potreba da budem ekscentrična, ne znam kako bih to opisala osim kao, dođe mi da pošaljem sve u ...hm,jel...i živim nekim slobodnim, boemskim životom, družim se s neobičnim, luckastim ljudima, ljudima koji su drugačiji i koji imaju svoj film, ne uklapaju se u rutinu posao-kuća-djeca, koji su mentalno živahni i zanimaju se za neoubičajene teme...Ma, da sveukupno uživam u furanju svog filma, u nekim drugim sferama, gdje vlada bratstvo među svim ljudima, koji su svi neopterećeni i u nekom naprednijem stilu života (duhovno, tehnički, ekološki i sl.)

Primjetila sam da se izuzetno dobro osjećam u društvu ljudi naglašenih Vodenjačkih ili zračnih karakteristika, a isto tako to moje uživanje (guštanje!) u čudnom,različitom i novom dolazi do izražaja kad sam u inozemstvu, tada oklop kao da nestane - vjerojatno zato jer je Venera vladarica 9. kuće.

Umetnutog Lava ne osjećam.
Ovo boldano je također jako slično meni; puno ti hvala na tvom doživljaju, jako mi se dopada kad ljudi daju osobnu notu u postovima..

Uživaj!
__________________
"Some days, the world is too loud for a quiet soul."
ZsaZsa is offline  
Odgovori s citatom