Pogledaj jedan post
Old 03.02.2011., 18:35   #5
@tala22...da te pitam par stvari prvo

da li ti i mama ste u istoj kući? (jer iz priče prvo ti dobijaš obavijest pa onda dolaze kod tvoje mame postavljat uređaj)....

ako ne živite zajedno tj. niste u istoj kući, da li je tvoja mama potpisala što god da želi takvo nešto tj. da je suglasna s tim da joj to montiraju? (mislim da je potpisala nesvjesno)...

ali mogu reći samo jednu stvar u svezi ovog svega.....u kuću ti može ući samo onaj koga pustiš i policija sa sudskim nalogom (ili ako nedao Bog nije u pitanju neka radnja opasna za život ukućana pa onda policija može i bez toga ući) !!!

to je samo ukratko.....ja bi im tu stvar, modem ili što god je zafitiljio van kroz prozor i da vidim tko to mora i može ući na moj posjed....ne u kuću nego u dvorište

to što imamo obavezu da dopustimo očitanje brojila plina, struje, vode itd. to je druga stvar ali da meni netko dođe i kaže mi vam MORAMO.....halo šta moraju.....ništa oni ne moraju....

da se razumiijemo nisam protiv nekih novih tehnoloških inovacija itd. ali naravno bilo bi u redu da imaš zbog toga neki vrag....ako ti njima dopustiš da oni nešto testiraju onda kvragu daj te nešto zauzvrat....a vi koliko sam vidio nemate ništa drugo osim telefona
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom