Pogledaj jedan post
Old 29.09.2005., 14:33   #1
Koja je ovo životinja?

Česti su upiti na ovom pdfu vezani za paukove, pa evo zbirnog topica i za njihovo prepoznavanje. Ovdje također možete postati i slike kukaca, morskih životinja i svega ostaloga s čim se susretnete (a da nije zmija )

Pravila postanja vrijede kao i na temi o zmijama:

1) Bilo bi odlično nalaz potkrijepiti fotografijom. Stavljajte fotke ili slike s neta koje odgovaraju "vašoj" životinji u obliku linka. Ako ne znate kako, pročitajte ovdje.

2) Od velike je važnosti i mjesto nalaska, pa budite što precizniji. "Medvednica" je dosta neinformativno. "Sunčani obronak s puno kamenja na Medvednici" govori puno više.

3) Postovi tipa "Ja to sve ubijem kad vidim", "To sve treba zatuć i utamanit" itd. osim što potiču na kršenje Zakona o zaštiti prirode RH, nemaju nikakvu svrhu osim flejmanja i trolanja te će kao takvi biti prikladno nagrađeni: brisanje posta, crveni karton i 10 bodova.

Herp


crni pauk sa 5 zutih tockica na ledjima. zna li netko? mislila sam da je crna udovica, ali sam onda na netu nasla sliku i vidjela da ona ima crvene a ne zute tocke. ili je ovo neki izrod? ima li tu koji pauko-ljubac koji se kuzi, pa da mi kaze ako je to neki zlocesti opasni pauk ili ne? inace, bas je gadan s onim dlakavim nogicama, velicine cca 2-2,5 cm, nisam mjerila... usao mi je u sobu. tocnije, u hlace... dobro da sam ih istresla prije oblacenja... joj, sve me svrbi od pomisli na njega...




Popis životinja koje smo dosad imenovali

Postovi 1 2 3 4 5

Zadnje uređivanje Göttspöđä : 25.08.2010. at 11:53. Reason: update :)
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom