Pogledaj jedan post
Old 18.03.2011., 19:52   #7
Quote:
Cit_Shakti kaže: Pogledaj post
Ne kužim, kaj se tebi desilo?

Ako imaš potvrdu da si posalo paket (a to imaš samo ako si poslao preporučeno, odn, insured), onda si učinio sve što si mogao da taj paket stigne.
Dakle, PayPala jest itekako briga imaš li tu potvrdu ili nemaš.

Ljudi, ne šaljite mi upite na PM, ja nisam hrvatska pošta, ni paypal, nit je ovo moje radno mjesto. Ako shareamo informacije, onda to radimo javno na svačiju dobrobit.
HVALA!
Preporuceno ne znaci da je insured kao prvo. Preporucena posiljka moze biti i neosigurana. Za osiguranje posiljke dodatno platis tako je u svijetu. Slao sam iz dvije zemlje u EUROPI i takva je procedura.

Evo meni se to desilo. Covjek mi poslao mobitel iz UK u Italiju. Paket se izgubio. Prodje 15 dana nema paketa. Covjek mi posalje potvrdu da je poslao i pricekam 5 dana. Nakon toga idem u resolution center u PP i napravim primjedbu.
Paypalu je trebalo nekih 7 dana da to rijesi, znaci moju verziju njegovu verziju. I dobivam odgovor od paypala da se tocno vidi na uplatnici da je paket poslan ali izgubljen i da je na meni odgovornost jer paket nije bio osiguran.
Cesto ti prodavaci na ebayu nude INSURANCE ili bez toga.
Pa zna se desiti da kada se radi o recimo mobu. od 50eur puno njih ne nadoda tih 3-4 eur za osiguranje i eto ti ga na nista od povrata novaca.

Poanta u svemu tome je da obavezno platiti i insurance tako da se ovo nikome ne desi.

Ponavljam da sama preporucena posiljka ne znaci i da je paket osiguran!

Pozdrav
JoZoFX is offline  
Odgovori s citatom