Pogledaj jedan post
Old 03.05.2012., 21:38   #19
Ne znam... Karijola mi je na popisu restorana /pizzeria kamo trebam otic kad napokon uspijem kuci doci... (prvo cu u Tri ribice, pa na juhicu kod Bobanice, pa u Spizzu, Karijolu, a bogami i kod Ane U...)....

MM ne jede povrce i sa svojih 100 kila moze vola za predjelo pojest, mesina, mesina... nije mu ni MD daleko... pa nek se snadje...

Ja sam od druge fele i ne patim za hrgom mesine, duplim cheesom i tak... mi se u prehrani skladno nadopunjujemo i ne tucemo se oko hrane...

A Ani zelim da uspije od srca... nije me bas osvojila sarmom, ali mislim da nam takav restac fali.... kao sto nam je falio i Bobanicin i Tri ribice.....

Ja cu radije malo, ali kvalitetno i ukusno spremljeno, mastovito prije svega.... mojih 50 kila nije tesko nahranit
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom