Pogledaj jedan post
Old 15.06.2007., 04:54   #17
Quote:
KokuZ kaže: Pogledaj post
Ovo je ba ziva istina. Tako je Mile imo aksident i trazio lovu od osiguranja. A u medzuvremenu je vozio picu. I jednom njega pozvali za razgovor i pokazali mu slike kako stavlja picu u auto i ide na deliverenje. I on meni to pokazo. Izgledalo je ko u filmovoma Dzejmsa Bonda. Materemi. Sakrio se prajvet investigejtor u zbun iza kontejnera i ceka Mileta, i po kisi i po suncu i po vjetru i tako dalje.
E onda je mene ufatio Mile obradzivat da izjavim da sam mu ja dao neku lovu i da je on vozio picu samo da bi meni vrno lovu nazad. Bjezi ba, to su sejtanska posla, pa da i mene prate i snimaju ko ono zivuljku u Lohnesu.

E a isto tako sam i ja mogo radit ko taj prajvet investigejtor ali sam cuo pricu da je jedan to bio isto, pa je onda trazio prajvet hospital, jel su ga neki tako izlupali da je zavrsio u intenzivnoj njezi. Odma sam odusto.
Slijedece sam vec pisao mnogo puta.

Oko 20 godina unatrag, imali smo dvije kuce zajedno...supruga i ja smo mjenjali cijeli plot, 80 metra, stavljao sam i kopao rupe za postove od zeljeza i betonirao/sve sam to radio klececi jer ja sam restrikted sa sagibanjem/, pa onda montirao zicane panele 2.4 metra.

Jedna poznata zena Dalmatinka koja je bila udata za Makedonca...bio je dobar nogometas , je stala i kazala....Gosp.Vilko vi uvijek radite vidim i na vecer pod svjetlom kako betonirate ...mora da ste jako zdravi kada mozete toliko raditi.

I onda moj suprug je upravo dozivio "MIRACLE">...prije par dana, nije mogao godinu dana hodati niti se micati ,povredio se je na poslu....bili smo u kuhinji i "svjetlo jako veliko je doslo i cuo se glas i lik Isusa na zidu i moj muz je poskocio i vikao "ja sam zdrav mogu se micati ,izljecen sam".
======
Kada je otisla moja supruga kaze meni ,pa ja ga vidim po ulici nabija loptu sa djecom i trci ....vec mjesecima...ja kazem isto kada prolazim pokraj stadiona on sudi utakmicu i trci isto i trenira djecu nogomet vec godinama.
======

FINALI;

Today-Tonight, prikazuje dokumentirani specijalni program u udruzenju sa Centrelink i WorkCover ....tri slucaja i pracena godinu dana, jedan od nasega Makedonca....sve od pocetka kod doktora sta kaze....igranje nogometa na ulici ,sudjenje utakmica i trcenje u zbunju po 5 km....i kako sepa kada ide doktoru i u poduzece gdje radi.

Mjesec dana poslije nestali su iz Whyalle....od sramote...ona je "studitrala bibliju i bila u crkvi kao pastor"....najpostenija zena na svijetu.


Ja sam ostao i dalje invalid i radio tri posla!

Ja licno znadem za mnoge koji se prave invalidi i rade na crno ,fizicke poslove za koje pobiraju jos jednu invalidninu....to su osobe koje rade za prave invalide poteskoce, jer im se ne vjeruje radi drugih prevaranta.

vilko

Australian-forever is offline  
Odgovori s citatom