Pogledaj jedan post
Old 21.06.2011., 15:30   #3278
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Ima ljudi kojima je draža tuđa nesreća, nego vlastita sreća.
Na kraju krajeva-da moja bar hoće i voli (iskreno, ne trkeljanje pred svima) svoju unuku ni riječi joj ne bih rekla. Nemamo nas dvije ništa zajedničko osim djeteta. Da je prema njoj dobra-bila bih joj zahvalna. Briga me što misli o mojoj frizuri i uređenju kuće, prešla bih preko toga. Ovako samo strahujem od susreta i posljedica na malu. Ja bih se trebala truditi da je žena zavoli, ali više nemam snage, ni za koga, dovoljno je što mi brak pati zbog nje (netko će reći-nema šanse da se to dogodi u dobrom braku, ali, jebiga, ne bih tila da po mojima netko dan za danom sere kakkvi god bili, pa nije ni mom mužu do mog tužakanja, a kako nisam otupila na njene ludosti, nadam se da hoću, onda bar jednom dnevno planem i pošizim-obično na laži, ta žena laže...uf...)
Ma koliko god se mi trudili da one ne utječu na brak, one utječe i to svojim stupnjem zloće
Ni ja se ne tužakam mom mužu, nekad kad nešto ne mogu prešutjeti onda mu kažem (ugl ako je to odmah i još sam "vruća") mada nisam već jako dugo, mislim i ne moram pa on vidi sve i čuje sve i ona njemu zna neš reć ali pored stotinu problema koje ima ja mu ne nabacujem još i te stvari, naravno dok ne utječu na moje dijete i nije neš jaako ozbiljno,ovo njeno prckanje i durenje ili njohovo ponašanje koja ja smatram ne kulturnim ili kako god zvrcnem svoju kumicu pa joj sve ispričam i onda pitam prvo šta ja krivo radim, di je moj problem i da vidim od osobe sastrane kako to je.

Ja isto svaki put pomislim, Bože zar u ovih 5 i pol god još uvijek nisam otupila ne te stvari, zašto me te stvari još uvijek pogađaju??? A u principu je nebitna
*Simba* is offline