Pogledaj jedan post
Old 08.03.2013., 14:52   #5519
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
E ivek, sinoć sam se sjetila tebe. Pao mi je na pamet jedan restoran, nema nikakav pogled ali znam da ima 2 prostora (1 manji i 1 veći), Gric i guc kod Bonavie. Znam da je hrana fina i da su porcije obilne, a kad smo mi bili, bilo nas je 10 i u tom manjem prostoru smo bili sami. Čak mi se i uređenje sviđa, tada (ako nisu promijenili) je bio rustikalan ali s modernim detaljima.
Pretpostavljam da je ovo za mene? A hvalaaa, da, još nismo ništa našli, čekamo da prođe ovo šugavo vrijeme pa da krenemo pohodit konobe, restorane i ostale sadržaje gdje bi nas mogli nahranit Ta odvojena prostorija za malu grupu mi zvuči točno tako kako bi ja htjela(otići ćemo pogledat svakako), jedini problem je što bi ja nešto na zapadnoj strani, dakle Viškovo, Kastav, Matulji, najdalje Volosko, i da ima meeeesa, ribe nikako ne dolaze u obzir. Sorry vegetarijanci... Dakle cure, ako ima tko kakvu ideju-molim vas pomozite, nesto maleno za 15-ak ljudi. hvala unaprijed

A što se tiče cipela, jučer sam baš u pittarellu u toweru vidila raznoraznih cipela i u nježnim bojama, štikli zatvorenih, otvorenih, cijene nisam ni gledala jer sam ja svoje cipelice već kupila, pa eto kome trebaju možda da si proba tamo pogledati.

Marie je na Belvederu, kad se dolazi iz smjera Škurinja na lijevoj strani.
ivke1306 is offline  
Odgovori s citatom