Pogledaj jedan post
Old 22.11.2010., 23:43   #7
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Ja sam nasla na netu ovo od negativnih strana:

Ako se ipak odlučite za tretman ponesite sa sobom gas masku, a evo šta treba da znate pre nego što donesete takvu odluku:

1. - Moraćete da kupite nove šampone i balzame koji ne sadrže Sodium Hlorid (šta god to bilo)

2. - Ako želite da se kupate u moru ili bazenu treba da operete kosu pre ulaska u bazen i da stavite balzam, kao i posle bazena naravno

3. - Tretman se bolje prima i duže traje na farbanoj i tretiranoj kosi

4. - Ne smete da koristite blanš za kosu nakon tretmana (zato ako niste prirodna plavuša dobro razmislite šta da radite)

5. - Treba da nosite svilenu maramu koja će Vašu kosu držati podalje od lica dva dana nakon tretmana (valjda dok formaldehid ne ispari)

6. - Ne smete vezivati kosu u rep, kačiti šnalice ili stavljati traku za kosu nekoliko dana nakon tretmana, a preporučljivo je da to uopšte ne radite,

i što je najvažnije

NE SMETE STAVLJATI KOSU IZA UŠIJU DVA DANA nakon tretmana (stvarno sam se trudila ali nisam našla odgovor na pitanje zašto)

Pa tako, pre nego što se odlučite da li ćete uraditi tretman ili ne, uzmite u obzir sve činjenice kako biste doneli pravu odluku!
Gdje si to našla..ja sam sve živo pretresla i zapravo našla vrlo malo bilo kakvih informacija!?
saluan is offline  
Odgovori s citatom