Pogledaj jedan post
Old 18.02.2013., 18:35   #373
mislim da nije ni jedan od tih problema s linka, jer sam certifikate instalirala, kao i omnikey, kao i gempc - za čitač kartice, kao i activ client, znači sve i po redu kako je u uputama, i bez usb-a pa restartala sa njim itd itd. i kad otvorim activ client dobijem

pa mislim da mi ne valja nešto sa tim gempc za čitanje kartice jer mi je jedno vrijeme svaki put kad bi restartala laptop izbacilo ovo ,

a kad bi otišla na gemstart kao za provjeru statusa tako nešto onda mi izbaci ovo...

a kupujem novi laptop jer je ovaj u komi i jako je spor pa mi dodatno otežava instalaciju, na kojem je win 8... iako mi se sve čini da ću morati uzeti neku stručnu osobu da mi to napravi ili preko teamviwera ili ovako, jer su meni živci na rezervi od silnog pokušavanja

a da ne kažem koliko su im nestručne službe za korisnike to je strašno... prvo nisam vidjela broj od e porezne pa sam baš u poreznu nazvala, javi mi se lik i kao odgovor na moje pitanje veli- a baš si se sad sjetila nazvati... sad ja dalje objašnjavam kako mi je hitno jer je zanji rok za id-e, a on će a ti fax pokušavaš poslati? hehehhe koma

dalje zovem e poreznu na njihov broj, kažem im problem, a ne ne to ćete morati napisati e mail sa točnim problemom, oke napišem ja mejl, odgovor je da obrišem activ client i skinem neki s pbz linka kaj mi ga je poslao, sve ja to napravim i opet ne radi, kaže on morat ćete kontaktirati poreznu to nije do nas...

zovem poreznu čekam pol sata da se netko javi i na moj problem dobijem odgovor to mi ne znamo, ako želite možemo vam poslati terensku i to vam je 200 kn..

zaključak
__________________
....šta još o tebi dodati da te je lako prodati, al' te je teško kupiti...
astrid7887 is offline  
Odgovori s citatom