Pogledaj jedan post
Old 23.05.2012., 12:56   #76
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Ajde, napravit cu iznimku i ostaviti ovaj tvoj odgovor (jer je ovo ozbiljna situacija), ako dakle povlacis odnosno izjavljujes da si pozvao na 'izbjegavanje rasprave s odredjenim forumasima' ja cu odahnuti, jer to je nesto sasvim drugo. Admin neka kaze svoje.
Nemoj nista povlaciti, neka me banuju,neka nepravda dodje do izrazaja i sluzbeno,nepoznati je rekao da je Allah glup sto je najveca uvreda za muslimane,pa sam rekao da izbjegavaju raspravu sa njim i svim takvima jer izazivaju samo prepirku,stojim iza toga,ponosan sam na taj post,a uostalom takvih primjera ces na ovom forumu naci mali milion,samo sto vi ne provjeravate.

Da ste vi reagovali na to ja nebi morao nista napisati jer sam vec prijavljivao te uvrede,tako da...nemam vise sta reci,banujte za stalno ako zelite i to je to

i da,nemoj da brises moje pojasnjenje zasto sam napisao,to si duzna ostaviti,predstavljajuci stvari tako kao sto ste vi naveli rekao bi covjek da sam prekrsio neki drzavni zakon,banujte me ali nemojte da brisete ova dva posta.Hvala!
StudentOfLife is offline