Pogledaj jedan post
Old 26.09.2009., 22:18   #19
Haj! dakle par cinjenica. N Zagreb da bi se zadrzalo koliko toliko priblizno isto vrijeme puta na posao. Okay rezije i to. Plin sada je najjeftiniji energent ali ako se opet netko sjeti zatvorit pipu? I naravno trebati ce platiti izgradnju novih plinovoda mimo problematikusa a novo skladiste i tako to sve... no sve to odredjuje netko drugi van RH pa je o tome bespredmetno razgovarati nama smrtnicima. Drugi grad, razmatrali smo ali toliko je cons a malo pros da pada u vodu (put, troskovi, amortizacija i nabava auta, vrijeme) a sto je najvaznije u drugom gradu nemam nikog svog. Ne znam da li bih mogao dijete ostaviti u vrticu u cca Karlovcu i da nikog tam nemrem nazvati i poslati da vidi kaj teta u vrticu ima kao problem a ja 50 km daleko...uf. sigurno ne.
Slazem se da i mali broj kvadrata (ono celjad nije bijesna kuca nije tijesna) bi bio ok. Ali primjerice vidim stan 43 kvadrata i nude ga za 75000 EUR. lokacija mi odgovara, na manji prostor bih se naviknuo ali brate mili kad sve pobrojim ostane mi za obleku, sitnice, daily bread, mobitel (imam mob od 150 kn i trosim 50 kn mjesecno), vitamine kad se prehladim, gablec i sl. cca 1400 kn (ako) a htio bih ponekad u kino (sta cete razmazeni smo:-) i to tako do mirovine.Jesus! najgluplje mi to kaj ne vjerujem da ako svi mi zadrzimo poslove da ce nam tako skoro bit bolje. sjecam se i prije recesije nije sve cvjetalo...
pitalo is offline  
Odgovori s citatom