Pogledaj jedan post
Old 20.10.2011., 00:40   #18
Quote:
dead-as-a-rock kaže: Pogledaj post
Imaš troje djece,posao,svoj izvor novaca (radnju) i muža bez para-probisvjeta,alkosa,kockara i preljubnika...

Šta se ne razvedeš? Koji će ti on kjurac ?
On ti dođe samo ko nepotrebni trošak ...
Podstanar bi bila i ovako i onako samo bi ti gospodin muž dio prihoda umjesto ostavljat u kavani morao ostavljat na računu za alimentaciju...

Osim toga,neki koji cjelodnevno traži posao (by the way za flašom),al nikako da ga nađe, ti sasvim sigurno neće uzeti djecu,jer upitno dal će nakon što ga ostaviš imat više i za 0.03 ,a kamoli za odvjetnika...
Ne razvede se jer "što će ljudi reći"....ko da ljudi ionako ne znaju. Nefunkcionirajući par se uvijek prepoznaje. Kad ste zadnji put čuli da se neki par razišao, a da ste ih viđali i da niste ni naslutili da imaju problema? Egzekli.

Ja nemam baš puno empatije za ovakve ljude, moram priznati. On radi to što radi - jer može. A ona ne izlazi iz tog braka - jer eto, ima neke svoje razloge. Tko joj kriv? Sama si je kriva.

Fala bogu da se nisam ja udala za nekog takvog i još s njim imala djecu. Kako god glupe odluke da sam donosila što se ljubavnih odnosa tiče, uvijek sam ipak bila dovoljno prisebna da si trajno ne uništim život sa ovakvim primjercima kao iz posta pa su veze završavale.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom