Pogledaj jedan post
Old 25.10.2007., 19:20   #20
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Krajnici ne moraju boljeti i biti natečeni, ali streptokok može unutra fino papati tkivo i množiti se. Streptokok grupe A jedan je od najčešćih uzročnika bakterijskih infekcija u čovjeka.Postoji krvna pretraga tzv. ASO tj. antistreptolizin O koji predstavlja jedan od ekstracelularnih produkata streptokoka na koje se u organizmu stvara protutijelo koje određujemo u svrhu potvrde i praćenja streptokokne infekcije. Dakle, ako se nađe to protutijelo, postoji i streptokok koji im je izgleda promaknuo pri uzimanju brisa.

Što se tiče propolisa, ovaj Nativni propolis je nešto sasvim drukčije od sveg što se može naći na tržištu. To je hrvatski potpuno prirodni proizvod i čovjek koji ga je patentirao radio je studiju na Ruđeru. Daj si truda i pročitaj malo njihovu stranicu. Ja ti mogu reći samo dobro o njemu. Imam terminalno teško bolesnu majku koja je kemoterapije prošla bez ijednog pada krvne slike, a danas kada je potpuno nepokretna već godinu dana je održava u dobrom stanju bez upala, koje bi za njeno stanje trebale biti nerijetka pojava ali bi za nju mogle biti smrtonostne...eto, ne radim zaista nikakvu reklamu, ali uvjerena sam da je stvar super. Neka te ne brinu veličine kapsula, jer se one mogu otvoriti i sadržaj umiješati u jogurt (u tekućini se lijepi) pa tako unijeti u organizam. Ugodnog je okusa koji vuče na med.
bio sam kod doktorice orl sa malenom.
pogledala joj je tonzile i rekla da su totalno izrovane i unistene!!!
bas kako smo i pisali....
predlozila je operaciju tonzila i treceg krajnika.
ja i supruga smo pristali, jer dijete kaslje od godine dana, 6-7 mjeseci...!
sad moram prikupiti nalaze potrebne za operaciju....

volio bih da se to napokon rijesi!
jos jednom zahvaljujem svima koji su mi pomogli!
imanideju is offline  
Odgovori s citatom