Tema: Arheologija
Pogledaj jedan post
Old 21.04.2008., 10:42   #62
Quote:
Gle-ako ti je jedini izvor o tim bosanskim piramidama "na rubu znanosti" onda bolje da se o tome više ni ne razgovaramo. Otkopali kompleks ispod zemlje Ko veli? na rubu znanosti
ponavljam-da u tome ima i namjanje zrnce istine-već bi se o svmeu skupa nadebelo i naširoko raspravljalo, a i bosanci bi prvi o tome na sva usta... dali se išta tako događa? naravno da ne. Onda imamo samo dva zaključka-ili tamo nije nađeno baš ništa, ili je na djelu grandiozna urota koja nas želi lišiti saznanja o tome kako su bosanci nekada bili močni i pametni. Ipak glasam za ono prvo
Ae ok. Ostavit ćemo tu temu postrani.
(ja ionako mislim da tamo nema ništa al et)

Tvoj problem je taj što ti ne prihvaćaš nikakve dokaze koje ti ljudi daju.
Ti samo pričaš i pričaš ali nijedan dokaz ne argumentiraš dokazima.
Quote:
A jesi lik... sam sebi skačeš u usta.
prvo tvrdiš da piramide niu sgraili egipčani (glavno objašnjenje ti je zato kaj nije sačuvano kako su ih gradili),
To je samo jedan dokaz kao što sam već prije spomenuo. Samo jedan. Mogu ja još njih napisati ali kakove koristi kada ćeš tio samo reći: ''A je ti to neki dokaz''.
Quote:
pa temeljem toga tvrdiš da ih je netko drugi gradio (reci više tko), a na kraju te ni ne zanima tko ih je gradio-glavno da to nisu bili egipčani
Ne tvrdim ništa temeljem toga niti sam napisao da išta tvrdim temljem toga.
Ne znam tko ih je gradio. One su tamo da nam pomognu da shvatimo tko ih je gradio...zato sam rekao da nije važno jer ćemo pomuću njih to shvatiti.
TVOJE ČITANJE DRUGIH POSTOVA = 0

Quote:
A ti bi iskopavao ispod svinge, čak i po cjenu da ju srušiš... krasno. A da ju srušiš i onda ispod nje ne nađeš niša osim praznih prostorija, kaj bi onda rekao? Sorry
Opet ništa ne čitaš ali nema veze. Već sam ti dao nulu.
I opet pišem SFINGA SE NE BI SRUŠILA!!!

Quote:
Mala preporuka-čitati s razumjevanjem
A ko mi kaže...

Quote:
rekoh da je cijelo to područje prepuno podzemnih prolaza i prostorija koje mahom nisu istražene-jer u večini istraženih nisu baš ništa pronašli... ali nema veze jel, ajmo ako treba srušiti svingu
Opet isto: SFINGA SE NE BI SRUŠILA!!!
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom