Pogledaj jedan post
Old 23.06.2008., 00:20   #95
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
ok, ovako...

redom

doruckujem 4 snite Lino Lade na kruhu i casu 2 dcl mlijeka sa Kras Expressom, onda jos putem do joba i sl. jedem cokolade razno razne, najcesce pojedem 2 Jaffa Kraš ili paket Jaffa keksi.

Rucak- juha obavezna, najcesce neke guste ili gulasi i sl.pa sa kruhom, zatim piletina, krumpir, kruh ili tjestenina sa umakom i kruh, Cola, 2 pudinga od cokolade za desert ili kolaci.

Onda neka jabuka pa u meduobroku do vecere Cron flakes sa Kraš expressom tako da je cokoladni, opet Jaffa cokolade, Cedevita i onda vecera

vecera je ponovljeni rucak.

Radim na kompu do nekih 22h i onda si namazem opet 4 snite kruha oko ponoci i napravim si opet mlijeko sa Kras Expressom.

Eto, to je moj svakodevni menu.

Zasto nisam debela a svi se cude kako mogu sve to pojesti i biti tako zgoljava?
Nemam gliste

I das, zaboravih, ako ne stignem rucati doma onda si u McDonaldsu uzmem 2 hamburgera, veliki pomfri, Colu i sladoled.
He možda imaš,ne daj Bože,trakavicu,al od tog silnog kruha što jedeš tokom dana trebala bi sigurno biti malo deblja
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom