Tema: IRL - Irska
Pogledaj jedan post
Old 07.04.2017., 21:07   #564
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Kao prvo, SDP i nkoalcijija uopće ne sudjeluju na izborima za idjasporu, tako da nema šanse da ikada dobiju mandat u saboru. Niti u teoriji.
Ako se nastavo iseljavanje ovim tempom, mozda ne za 4, ali za 8 ce je imati sigurno...

Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Druga stvar, nova generacija su mladi i nisu nužno ljevičari, a i oni koji su ljevičari, nisu nužno smpatizeri SDP-a, a i oni koji su simpatizeri SDP-a nisu baš zaqgrijani za glasanje pod svaku cijenu.
Nisam napisoa da su nuzno ljevicari. Ali da ima vise ljevicara nego desničara to je činjenica (govore nam i rezulatati predsjedničkih izbora). Bez obzira sto je tocno sto pises u posljednjoj recenici.

Ali vani ne odlaze samo mladi. Moja generacija od četiri i poo se na zalost bas i ne moze (uz svu dobru volju) nazivati mladom. A masa mojih vrsnjaka je upravo otisla kroz posljednje dvije godine. Kako sam napisoa u upisu gore velikom vecinom ljevicari. Bez obzira sto se se razilazim s njima u politickim uvjerenjima, radi se o nenadoknadivom gubitku za ovu zemlju.
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom