Pogledaj jedan post
Old 18.05.2017., 16:32   #4
ja osobno sam izasao iz svog tijela putem supstance ketamina i sve mi je jasno. inace je supstanca ketamina poznata po tome da facilitira out-of-body experience i ne samo to nego i osjecaj bozanske prisutnosti (osobno svjedocim tome kao ateist i imam niz prijatelja koji tome mogu svjedociti ).

kombinacija halucinogena i ketamina je tek zanimljiva, kada ti izlazak iz tijela zacini trip/gljive pa to jos zanimljivije, pa ne samo da izadjes iz tijela nego se polustopis s nekim predmetom npr. stolom ili stolicom i brijes da si polu covjek polu stol, da ti viri jedna ruka i glava iz stola a ostatak tijela je stol

Quote:
Sub-anaesthetic doses of ketamine may induce feelings of euphoria, dreamy detachment, deep mystical insights, loss of normal time sense, "floating" weightlessly away from one's body-image, and an altered phenomenology of thought. Some users report merging with inanimate objects, vivid "near-death" experiences, extraterrestrial beings and meeting God - or Satan. By common consent, experience of the "K-hole" cannot adequately be captured in words. Ketamine-inspired insights are also hard to integrate into the rest of one's life - not least because the drug induces significant amnesia.
Ketamin se inace koristio kao anestetik ali ispao iz upotrebe na ljudima zbog gore opisanih efekata. Siguran je zdrastveno, metabolizira se i izlazi iz sustava bez problema, za sat vremena si ko nov. Jos uvijek se koristi u veterini.

Ukoliko nisi prosao sve to o cem ja pricam, badava ti ova tema, mozes samo lupetati.

Znam da ne bi trebali reklamirati droge na forumu, ali to je ionako anestetik (pravimo se da pricamo o cuckima), ima prakticki nikakav ovisnicki potencijal... jednostavno, to je anestetik.. centralni... upravo centralna anestezija (blokiranje NMDA receptora) i uzrokuje to da ti se "astralna projekcija" odvoji od tijela. Mozak cijelo vrijeme odrzava projekciju samog sebe da bi planirao aktivnosti/motoriku, kada taj centar izgubi dotok informacija (osjet tijela/misica/koze) projekcija pocne plutati okolo. Zapravo inicijalno se projekcija pomakne gore i unazad (otprilike kao da si otvorio trece oko i gledas na njega!) a potom se moze skroz odvojiti. Cini se da osjet tijela drzi projekciju nize tj. blize podu.... bez osjeta tijela jedino sto drzi projekciju na mjestu je sam vid. Mozak racuna da je tijelo spojeno na oci i pomocu toga usidruje projekciju i formira "sliku"/percepciju da bi to tako izgledalo, ali to ne rezultira bas istom pozicijom kada koristi i osjet tijela. Doslovno ti izgleda kao da ti se pespektiva pomaknula za par centimetara gore i unazad. Vjerujem da se isto stanje moze postici meditacijom i da su stare bude zbog toga zabrijale da malo lebde, a i to trece oko da dolazi od toga. Inace, vrlo je cudno u toj situaciji, jer jos uvijek imas kontrolu tijela ali nemas feedback osjet, pogledati svoje ruke, izgledaju ti udaljenije nego inace, zato jer osjetis da nisu tvoje, pa se autoamtski slaze percepcija kao da su dalje od tebe... sve je to psihonautski vrlo zanimljivo.
addx is offline